Mini żurawie, czyli małe dźwigi o niezwykłych możliwościach. Zrewolucjonizowały szybkość i bezpieczeństwo budowy oraz transportu nietypowych materiałów na ograniczonej przestrzeni. Cena mini żurawi, w stosunku do ich możliwości technologicznych i potencjału wykorzystania, jest dużą zaletą. Wbrew pozorom mini żurawie można zarówno kupić, jak i wynająć.

Jakie są korzyści z ich wynajmu?

Szeroki zakres możliwości wydaje się być dostępny w przypadku mini żurawi. Jednocześnie mini żurawie mogą zaskoczyć szerokim zakresem wykorzystania. Urządzenia te, pod względem budowy i konstrukcji, są znacznie mniejsze od popularnych żurawi samojezdnych. Mini żurawie są zaskakująco wszechstronne. Mini żurawie dzięki swoim licznym możliwościom technicznym i potencjałowi wykorzystania całkowicie zmieniły szybkość i bezpieczeństwo prac budowlanych. Rewolucje osiągnęły także w pracach montażowych czy transportu nietypowych materiałów w ograniczonych przestrzeniach.

Wynajęty mini żuraw montuje okna

Wynajem mini żurawia to optymalna alternatywa dla jego zakupu.

Wynajem mini żurawia to optymalna alternatywa dla jego zakupu. To właśnie przedsiębiorca lub osoba zarządzająca daną firmą doskonale wie, jakie rozwiązanie jest najbardziej efektywne. Kupno mini żurawia wiąże się z dodatkowym dużym kosztem. Ma to swoje dobre strony, bo żuraw można używać w każdej chwili, bez żadnych ograniczeń. Dlatego też taka opcja jest droższa. Wprawdzie jest to koszt uzyskania przychodu, ale dla małych firm może to być duże obciążenie.

Przygotowany wynajęty mini żuraw do pracy

Z kolei wynajem mini żurawia to doskonałe rozwiązanie, gdy maszyna musi być wykorzystana w konkretnym celu. Możesz dostosować termin wynajmu mini dźwigu do swoich potrzeb. Jeśli znasz czas trwania i przewidujesz, ile czasu zajmie ukończenie konkretnego projektu. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze, ponieważ firma nie musi kupować maszyny, ale skorzysta z tymczasowego wypożyczenia. Jeśli mini żuraw będzie używany rzadko i sporadycznie, może warto go wynająć zamiast kupować.

Inne zalety wynajmu mini żurawia.

Wynajem sprzętu w imieniu firmy dźwigowej zapewnia jakość i prawidłowe działanie. Jakość i właściwa konserwacja sprzętu należą do szczegółów technicznych, o które dba podmiot wynajmujący sprzęt. Na wynajmowanych mini żurawiach przeprowadzana jest bardzo skrupulatne badanie techniczne, aby zmniejszyć szansę na wystąpienie kosztownych błędów. Firma dba o sprzęt, aby użytkowanie było bezpieczne i nie obciążało wynajmującego.

Skontaktuj się z nami i wynajmij mini żuraw.

Auto dla wynajętego mini żurawia